Рекомендації

... Зате ми отримали досвід; а за нього, як то кажуть,
скільки б не заплатив – переплатити неможливо.

Джером Клапка, «Three Men in a Boat (To Say Nothing of the Dog)».

Для колективу агенції зовнішньої реклами Антаріс кожне замовлення – це найважливіший досвід. Цей скарб ми цінуємо понад усе – його ми дбайливо зберігаємо, його примножуємо рік від року, його постійно використовуємо, не даючи «заіржавіти» навичкам, отриманим раніше. За цей щедрий дарунок ми дякуємо всім нашим рекламодавцям – саме з їх допомогою нам вдалося відокремити від «лушпиння» і структурувати в єдину базу найцінніші знання з областей маркетингу, які були отримані нами раніше. Завдяки постійній практиці (знову ж таки, не без участі наших улюблених рекламодавців) нам вдалося довести до автоматизму найважливіші для рекламного бізнесу вміння.

Відгуки про агенцію зовнішньої реклами Антаріс

На сторінці «Рекомендації» нашого сайту представлені відгуки про агенцію зовнішньої реклами Антаріс. Тут Ви зможете «познайомитися з нашою командою ближче»: наші рекламодавці «розкажуть» Вам про позитивні моменти співпраці з нами.

Ми щиро сподіваємося, що незабаром до переліку компаній, що подарували нам можливість рухатись вгору по сходах професіоналізму, додасться і Ваша організація. А ми, в свою чергу, гарантуємо Вам чітке виконання поставлених Вами завдань максимально швидко і на найвищому рівні відповідальності.

ТОВ «ЮСП АВТОМОТІВ УКРАЇНИ» Ми висловлюємо свою подяку колективу рекламної агенції «Антаріс» за співпрацю. Професійні та оперативні менеджери швидко підібрали оптимальні для нас варіанти. Усі наші побажання були враховані, а роботи були виконані відповідно до встановлених термінів. Ми дуже задоволені результатом і рекомендуємо РА «Антаріс» як фахівця в галузі зовнішньої реклами. Сподіваємося на довгу та плідну співпрацю!
З повагою,
ТОВ «ЮСП АВТОМОТІВ УКРАЇНА»
ТОВ «ЦЕМЕНТ» Дякуємо команді рекламного агентства «Антарис» за плідну співпрацю. Співробітники показали себе як справжні професіонали, забезпечивши розміщення реклами на площинах по всій Україні відповідно до нашої адресної програми. Було приємно співпрацювати з колективом, який відповідально і оперативно виконує поставлені завдання. Сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю!
З повагою,
Менеджер з маркетингу
CRH Україні Юлія Карабецкая
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ЛЮБИТЕЛІВ КІШОК Наша організація почала співпрацювати з агентством Антарис, в особі Холодницька Світлани, в 2018 р Ми проводили і проводимо свою рекламну кампанію на бігбордах агентства. Всі доручені роботи були виконані якісно і точно в обумовлені терміни. Спасибі Світлані за грамотні консультації. Колектив агентства зарекомендував себе як команда професіоналів, що дозволяє нам рекомендувати цю організацію як надійних партнерів.
Президент Малков
RUI Андрій Устинов
ТОВ «МАКСИМЕР» ТОВ «МАКСИМЕР» Висловлює глибоку вдячність та щиру подяку РА «Антаріс» за плідну співпрацю та якісну і професійну допомогу співробітників компанії, які в мінімальні терміни підібрали наші побажання в рекламі. Однією з умов успішного бізнесу є взаємодія з надійними партнерами. Ми віримо в збереження сформованих ділових і дружніх відносин, сподіваємося на подальшу співпрацю. Бажаємо успішного розвитку та досягнення нових вершин в бізнесі. Впевнені, працюючи з Вами, ми створюємо міцну основу для прибуткового, взаємовигідного бізнесу. Ще раз дякуємо й висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці і в майбутньому ми також можемо розраховувати на Вашу допомогу.
З Повагою,
Директор ТОВ «МАКСИМЕР»
Святоха Ю.Г.
ТОВ «Медичний центр «ТВІЙ ЛІКАР» Товариство з обмеженою відповідальністю «Медичний центр «Твій Лікар», в особі директора Кивгило Юлії Анатоліївни, висловлює вдячність ТОВ Р.А. «Антаріс» за професійну проведену рекламну компанію нашого Медичного центру. Рекламні матеріали були високої якості, розміщені своєчасно, місія підібрані виходячи з наших побажань та вимог. Ми дуже задоволені виконаною роботою Ваших співробітників. Плануємо надалі користуватись послугами вашого Рекламного агентства і радити його нашим контрагентам.
Директор
ТОВ «Медичний центр «Твій Лікар»
Вивгило Ю.А.
ТОВ «Тиккурила» Компанія «Тіккуріла» висловлює свою подяку колективу рекламного агентства «Антарис» за співпрацю. Всі наші побажання, щодо розміщення реклами на носії були виконані. Ми залишилися дуже задоволені рівнем наданих послуг та професійним підходом. Рекомендуємо РА «Антарис» як фахівця в галузі зовнішньої реклами. Бажаємо Подальших успіхів!
З повагою,
ТОВ «Тіккуріла»
КК «Суворовський» Ми висловлюємо свою подяку колективу рекламного агентства «Антарис» за співпрацю. Всі наші побажання, щодо розміщення реклами на носіях, були виконані. Ми дуже задоволені результатом і рекомендуємо РА «Антарис» як фахівця в галузі зовнішньої реклами.
Бажаємо процвітання
З повагою, КК «Суворовський»
ТОВ «САЛТІКС» ТОВ «САЛТІКС» висловлює свою вдячність ТОВ «РА« Антарис »за кваліфіковане надання послуг, за оперативні та професійні дії, а також за високу якість виконуваної роботи, виявлену уважність і коректне ставлення. Впевнені, що в подальшому Ваші професійні знання дозволять ефективно вирішувати будь-які маркетингові питання на основі довіри між нашими компаніями. Віримо в збереження сформованих добрих партнерських відносин і сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю.
З повагою,
Директор ТОВ «САЛТІКС» Лесковіч І.В.
ТОВ «ОРКС» ТОВ «ОРКС» в особі директора Капіноса Дениса Валерійовича висловлює огромною подяку ТОВ РА «Антарис» за відмінну кваліфіковану допомогу в рамках договору про проведення рекламної кампанії, в ході якої, співробітники Вашого рекламного агентства показали себе як фахівці, які знають і люблять свою. У випадку з ТОВ РА «АНТАРІС» ми не помилилися з вибором, довіривши проведення рекламної кампанії саме Вашому агентству. Сподіваємося, що подальша співпраця буде настільки ж продуктивним.
Директор ТОВ «ОРКС»
Капінос Д.В.
СБ« КАРАБІНЕР » Ми висловлюємо свою подяку колективу рекламного агентства «Антарис» за співпрацю. Всі наші побажання щодо розміщення реклами на носіях були виконані повністю і в обумовлені терміни. Ми дуже задоволені результатом і рекомендуємо РА «Анатріс» як одного з кращих фахівців в області зовнішньої реклами. Бажаємо процвітання!
З повагою, директор ТОВ
«СБ« КАРАБІНЕР » Піддубний ОН.

Довіряйте рекламу професіоналам!

Ви – займаєтеся бізнесом або відпочиваєте
Ми – реалізуємо для вас прибуткову рекламну кампанію

Скільки часу ви витратите?

3-10 хвилин

зробити заявку і через 30 хвилин отримати аргументовану адресну програму

5-20 хвилин

затвердити адресну програму

15 хвилин

підписати договір (робота юриста)

5 хвилин

оплатити (робота бухгалтера)

Усі клопоти ми беремо на себе!

Зробіть запит на пропозицію прямо зараз:
або телефонуйте +38 (066) 470-24-45