Рекомендації

Ломбард «Кредіком» Шановна Ліліє Володимирівно! Ми висловлюємо свою подяку колективу рекламного агентства «Антаріс» за співпрацю. Нам необхідно було розмістити зовнішню рекламу на сітілайтах. Ми звернулись в рекламне агентство «Антаріс» і не пошкодували. Співробітники проявили свій професіоналізм, знайшовши для нас рекламну площину в потрібному районі і створивши макет, що відповідав нашим побажанням. Всі роботи були виконані відповідно до встановлених термінів. Ми дуже задоволені результатом і рекомендуємо рекламне агентство «Антаріс» як фахівця в галузі зовнішньої реклами.
Директор ПТ «Ломбард «Кредіком»
Панчук Д.А.
ТОВ «Столичний Медичний Альянс» Колектив компанії ТОВ «Столичний Медичний Альянс» висловлює щиру вдячність Вашій агентству за ефективне розміщення і підготовку зовнішньої реклами. Ми залишилися задоволені рівнем наданих послуг та Вашим професійним підходом. Надалі будемо звертатися тільки до Вас. Бажаємо успіхів!
директор О.Н.Тімченко
ТОВ «Інтеравто Київ» Ми висловлюємо свою вдячність колективу рекламного агентства «Антаріс» за співпрацю. Всі наші побажання з розміщення реклами на носії були виконані. Ми дуже задоволені результатом і рекомендуємо РА «Антаріс», як фахівця в галузі зовнішньої реклами.
Директор
Довбиш Ю.В.
DALGAKIRAN Колектив компанії «Далгакіран компресор Україна» висловлює щиру вдячність рекламному агентству «Антарис» за ефективне розміщення і якісну підготовку зовнішньої реклами. Під час співпраці нам комплексно підготували рекламну компанію, виходячи з властивостей нашого продукту і цільової аудиторії, врахували наш бюджет і надали детальну звітність. Ми залишилися задоволені рівнем наданих послуг та професійним підходом агентства. Рекомендуємо РА «Антарис» для співпраці!
Ген. Директор Дінка В.Ф.
Маркетинг-менеджер Ісаєнко В.А.
ТОВ «ФІРМА-ОДЯГ» Уважно вивчивши всі пропозиції по розміщенню зовнішньої реклами, наша компанія зупинилась на київській агенції «Антарис». Грамотні і оперативні менеджери швидко підібрали оптимальні для нас площини. Ми задоволені рівнем наданих послуг і Вашим професійним підходом. Бажаємо успіхів!
О.О. Оверчук
ЖБК «Діамант» ЖБК «Діамант» висловлює свою подяку колективу рекламного агентства Антарис за співпрацю в підготовці зовнішньої рекламної компанії. РА «Антарис» - це команда професіоналів, яка може знайти ефективне рішення для бізнесу і його розвитку. Співробітники компанії уважно поставилися до специфіки нашої діяльності. Ми розраховуємо на подальшу співпрацю в майбутньому з Вашою компанією.
Голова ЖБК «Діамант»
Клацун Я.М.
ТОВ «Гейзер» ТОВ «Гейзер», в особі директора Коваленка Сергія Віталійовіча, висловлює подяку ТОВ РА «Антаріс» за професійне надання послуг у сфері реклами в межах договору. Нас приємно вразили терміни виконання замовлення, якість надання послуг та професійний досвід працівників. Сподіваємось на подальшу продуктивну співпрацю!
З повагою Директор ТОВ
«Гейзер» Коваленко К.В.
SocTrade Ми висловлюємо свою подяку колективу рекламного агентства «Антарис» за співпрацю. Всі наші побажання, щодо розміщення реклами на носії, були виконані. Ми дуже задоволені результатом і рекомендуємо РА «Антарис», як фахівця в галузі зовнішньої реклами.
Бажаємо процвітання!
З повагою, ТОВ «СОК Трейд»
ТОВ «КС СОЛАР» Ми висловлюємо свою подяку колективу рекламного агентства «Антарис» за співпрацю. Всі наші побажання, щодо розміщення реклами на носіях, були виконані. Ми дуже задоволені результатом і рекомендуємо РА «Анатріс» як фахівця в галузі зовнішньої реклами. Бажаємо процвітання!
З повагою,
Директор ТОВ «КС СОЛАР» О. Чеканов
Аквафест ТОВ РА «АНТАРІС» є нашим партнером в області маркетингу і зовнішньої реклами. За час співпраці ТОВ РА «Анатріс» підтвердило свій високий професійний статус, компетентність і активність у вирішенні поставлених завдань. Всі роботи виконуються вчасно, в чітко встановлені терміни і з належною якістю. Співробітники компанії добре справляються зі своїми обов'язками. Ми задоволені роботою ТОВ РА «Антарис» і готові рекомендувати цю компанію, як надійного і відповідального партнера.
З повагою, Директор ТОВ «Аквафест»
А.А. Шиманський

Довіряйте рекламу професіоналам!

Ви – займаєтеся бізнесом або відпочиваєте
Ми – реалізуємо для вас прибуткову рекламну кампанію

Скільки часу ви витратите?

3-10 хвилин

зробити заявку і через 30 хвилин отримати аргументовану адресну програму

5-20 хвилин

затвердити адресну програму

15 хвилин

підписати договір (робота юриста)

5 хвилин

оплатити (робота бухгалтера)

Усі клопоти ми беремо на себе!

Зробіть запит на пропозицію прямо зараз:
або телефонуйте +38 (066) 470-24-45