Героїчна зовнішня реклама в Блекпулі

Героїчна зовнішня реклама в Блекпулі Жителі Блекпула, Англія, з самого ранку змогли себе відчути діючими особами всесвіту Марвел. В одному з районів міста, напроти Блекпульскої башні, могутній Халк, в драматичній сцені, буквально зупинив трамвай. Видовищна сцена була розроблена музеєм мадам Тюссо спільно з Blackool Transport, в рамках рекламної компанії в честь відкриття нової виставки "MARVEL SUPERHEROES", запуск якої відбудеться 24-го березня. 

У виставці Халк буде з'єднаний з його товаришами Месниками Тором та Людиною-Пауком. Обличчям до обличчя з трамваєм, зелений Месник був оточений уламками, димом та іскрами. Сам трамвай був частинно піднятий, колії провалились в бетон, така картина, як мінімум у двічі, оживила ранковий рух пішоходів. 

36-літня Белла Блекберн, місцева жителька, розповіла про свої враження: "Я просто гуляла зі своєю собакою по набережній і точно не очікувала такої зустрічі з Халком! Я подумала, що потрапила на знімальний майданчик. Це неймовірно, тепер не можу дочекатись відкриття виставки". Виставка буде складатись з чотирьох зон, в яких відвідувачі зможуть не тільки побачити скульптури супергероїв, а побувати в самому вирі подій і відчути себе причасними до рятування світу. Натхненням для експозиції стали оригінальні комікси та фільми.
22.12.2011