Найбільший рекламний постер від Ford

Найбільший рекламний постер від Ford В самому центрі Мадриду, на знаменитому домі "Іспанія" з'явився неймовірно великий рекламний банер. Будівля в двадцять п'ять поверхів, висотою 117 метрів, і збудоване в 1953 році. Зараз один з символів столиці зараз на реконструкції. 

Цим і скористались іспанське відділення Ford. Загальний масштаб банера складає 5264 квадратних метрів, що можна зрівняти з площею 20 тенісних кортів, вага конструкції 2 тонни. Банер монтували 7 чоловік, на протязі двох днів. 

На постері зображена реклама нового компактного кросовера Ford EcoSport. Реклама не могла бути не поміченою представниками Книги рекордів Гіннессу, які підтвердили, що банер став найбільшим у світі та вручили представникам Ford відповідний сертифікат. Раніше рекорд належав LG, з рекламою смартфона G3. 

Рекламний банер збираються демонтувати через місяць, а само полотно передадуть на переробку в центр перероблювання вторсировини. Покращений Ford EcoSport, компактний позашляховик з новою технологією безпеки, свіжим дизайном та інтелектуальним повним приводом, вийде на німецький ринок в березні.
13.4.2018