Реальні історії пошуку нерухомості на білбордах в Нью-Йорк

Реальні історії  пошуку нерухомості на білбордах в Нью-Йорк Відомий в Нью-Йорк сервіс пошуку нерухомості, провів цікаву рекламну компанію, суть якої саме в дуже глибокому розумінні того, як на самому ділі шукають собі домівку звичайні мешканці міста. Креативна реклама "Find Your Place" (Знайди своє місце) розміщення на станціях і в вагонах метрополітену, таксофонах, автобусах, дахах таксі та сітілайтах.

Сюжети та їх творчий смисл розробленні креативним агентством Office of Baby. На постерах зображенні діаграми, які показують типічні думки квартиронаймачів при пошуку жилища. Які б критерії пошуку вони не використовували в реальному житті, всі вони знаходять своє відображення в рекламних сюжетах: будь то жилище подалі від родичів чи місце з самою високою вірогідністю зустріти співробітників на вихідних. Багатьом це здалось дуже близьким з їх особистими критеріями пошуку. 

Зі слів генерального директора StreetEasy, вони повністю націленні на Нью-Йорк і тому дуже добре розуміють всі тонкощі, які роблять цей ринок унікальним з точки зору пошуку домівки. Ґрунтуючись на цьому вони розробили найбільш достовірну рекламу.
13.4.2018