Нестандартні рішення

Замовляйте нестандартні формати зовнішньої реклами – отримуйте ефективність в кубі

Чому рекламодавці обирають Антаріс?

Маємо 1000 і одну ідею, як відокремити Вашу рекламу від загальної маси
Створюємо легко пізнаваний імідж компанії та бренду
Пропонуємо лише професійний рівень реалізації рекламних ідей
"Стислі терміни" виконання – наша улюблена швидкість

Екстендери – засіб виокремитись №1

Якщо Ви шукаєте нестандартну зовнішню рекламу під невеликий бюджет, придивіться до екстендерів. Цим терміном позначають який-небудь креативний «додаток» до стандартної рекламної конструкції, який «розриває» звичний формат площини, забезпечуючи майже гарантоване привертання дорогоцінної уваги потенційних покупців.

Звісно, екстендери, певною мірою, здорожчують рекламну кампанію. Однак, за словами маркетологів, ефективність їх роботи того варта. Крім того, подібна зовнішня реклама досить часто стає предметом обговорювання в соціальних мережах. А це, погодьтеся, вже зовсім інший рівень результативності.

Ціна – за домовленістю.

Засіб №2 – брандмауери

Один з найбільш нестандартних (у всіх сенсах цього слова) метод комунікації з аудиторією – реклама на брандмауерах. Цим терміном називають гігантські полотна з рекламною «картинкою» (їх розміри обмежуються лише площею стіни, яку Ви плануєте використовувати в якості рекламоносія).

Зовнішню рекламу такого розміру неможливо залишити без уваги. А якщо до спілкування з потенційними клієнтами через брандмауери ще й творчо підійти, ефект від кампанії Вас приємно здивує.

Ціна – за домовленістю.

Засіб №3 – беклайти

Якщо Ваша цільова аудиторія – це ті жителі міста, які можуть собі дозволити проводити вільний час не за телевізором або комп'ютером, а в кінотеатрах, кафе, ресторанах, клубах та інших подібних закладах – Вам належить освоїти «секретну магію» яскравої «вечірньої» зовнішньої реклами, що вигідно вирізняється від «традиційних» носіїв. У цьому питанні Вам допоможуть беклайти.

Як тільки місто окутають сутінки, ваше рекламне звернення, що буде м'яко підсвічуватися зсередини конструкції флуоресцентними лампами, запалає особливим «глибоким» сяянням і гарантовано «притягне» до себе увагу кожного, хто опиниться поруч. Слід додати, що на подібних носіях навіть найпростіші речі виглядають значно привабливішими.

Ціна – за домовленістю.

Об'ємна зовнішня реклама: засіб виокремитись №4

На що вже точно звернуть увагу Ваші потенційні покупці – так це на тривимірні копії Ваших товарів або різні об'ємні фігури, що креативно представляють Вашу компанію. Завислий під стелею супермаркету гігантський торт, величезна ракета з Вашим логотипом на борту, або фігура знаменитого вовка з мультфільму «Жив був пес» з транспарантом «Ну, ти заході, єслі шо» перед будівлею ресторану національної кухні – такий засіб комунікації з аудиторією гарантовано відокремить Вашу пропозицію від загальної маси плакатів, бордів, афіш.

Об'ємна реклама – це дивовижний простір для пошуку нових ідей, і при правильному підході інвестиції в виготовлення тривимірних фігур для просування Ваших товарів і послуг досить швидко принесуть Вам рясні дивіденди. З огляду на те, що для вирішення більшості завдань в цьому виді реклами використовується пінопласт, а сучасні машини з ЧПУ справляються з фігурною різкою цього матеріалу дуже швидко, на реалізацію Ваших задумів багато часу не втече, а вартість робіт не особливо напружить Ваш «традиційний» бюджет.

Ціна – за домовленістю.

Незвична мобільна реклама – швидкий засіб виокремитись №5

Брендовані маршрутки і трамваї вже навряд чи когось дивують. Однак потенціал рухомої реклами ще не вичерпаний, і для бажаючих виокремитись сьогодні знайдеться пара-трійка працюючих способів привернути увагу аудиторії. Зокрема, в нашій агенції Ви зможете замовити:

Розміщення реклами на вело-лайтбоксах (спеціальних конструкціях, встановлених на причепах велосипедів). Такий вид просування товарів і послуг відмінно підійде для компаній, які рекламують еко-продукцію і товари для людей, що віддають перевагу активному способу життя.

Ціна – за домовленістю.

Розміщення реклами на плаваючих конструкціях (AQUA-BOARD).

Такі рекламоносії встановлюють в людних місцях, або «катають» на причепі за моторними плавзасобами уздовж пляжів і набережних.

Ціна – за домовленістю.

Нестандартна авто-реклама.

У нашому розпорядженні є цілий парк автомобілів зі спеціальними причепами та технічні можливості підстроювання цього парку під будь-які завдання. З такою технікою Ви зможете втілити в життя найсміливіші свої проекти і помістити свою рекламу в будь-яку точку міста, де дозволено рух транспортних засобів.

Ціна – за домовленістю.

Advertising Man – Рекламна Людина – або «Мандрівні щити» 1250 х 550.

Завдяки розміщенню інформації на таких носіях Ви отримаєте можливість спілкуватися з потрібною аудиторією в будь-якому місці (навіть там, де зовнішньої реклами не було ніколи, або де вартість оренди носіїв «вище хмар» – в парку, на пляжі, у дворі конкретного будинку, а також на центральних вулицях міста, біля обраних Вами супермаркетів і в інших людних місцях).

Ціна – за домовленістю.

Засіб №ХХХХ – будь-яке Ваше побажання

Вам не обов'язково рухатися за маршрутом, на якому інший рекламодавець вже залишив свої сліди. Доручіть нам задачу здивувати Ваших потенційних клієнтів, і ми винайдемо для Вас такий засіб просування Ваших товарів і послуг, про який із захопленням говоритимуть навіть Ваші конкуренти.

Довіряйте рекламу професіоналам!

Ви – займаєтеся бізнесом або відпочиваєте
Ми – реалізуємо для вас прибуткову рекламну кампанію

Скільки часу ви витратите?

3-10 хвилин

зробити заявку і через 30 хвилин отримати аргументовану адресну програму

5-20 хвилин

затвердити адресну програму

15 хвилин

підписати договір (робота юриста)

5 хвилин

оплатити (робота бухгалтера)

Усі клопоти ми беремо на себе!

Зробіть запит на пропозицію прямо зараз:
або телефонуйте +38 (066) 470-24-45