Індивідуальна адресна програма

Реклама – це головний інструмент для розвитку будь-якого бізнесу. При цьому в кожному окремому випадку вона діє на благо рекламодавця в різних напрямках:

 

  • Спілкуючись з цільовою аудиторією через ЗМІ можна знайти нових партнерів або клієнтів;
  • За допомогою реклами можна підтримувати поточний рівень продажів (наприклад, нейтралізуючи гіперактивність конкурентів) або досягати зростання оборотів;
  • Розповідаючи клієнтам про свої пропозиції через різні рекламоносії, можна виводити на ринок нові бренди, нові товари, нові послуги. В кінцевому ж результаті, всі ми чекаємо від реклами одного: щоб обсяги чистого прибутку від паблісіті-заходів перевищували обсяги інвестицій у просування (і чим більше буде різниця, тим краще).

 

До зовнішньої реклами підсумкові вимоги такі ж. При цьому даний спосіб «спілкування» з потенційними клієнтами вельми результативний (адже не помітити бігборд або брандмауер – якщо він знаходиться у вдалому місці – дуже складно). Але реклама Out-Of-Home має свої специфічні особливості. Одна з них – необхідність правильно скласти адресну програму. У цьому питанні Вам допоможуть професіонали РА «Антаріс».

Чому рекламодавці вибирають нашу агенцію?

Підбір конструкцій нашим експертом – запорука результативної реклами
Наш досвід гарантує зростання вашого прибутку і впізнаваність бренду
Програма лояльності нашої компанії економить ваш бюджет
З нами легко і комфортно співпрацювати при реалізації будь-якої рекламної кампанії

Головною перевагою співпраці з агенцією зовнішньої реклами «Антаріс» рекламодавці вважають багаторічний досвід роботи проект-менеджерів нашої компанії на ринку outdoor-конструкцій України. І це справедливо: з 2008 року наші професіонали встигли ретельно вивчити специфіку просування товарів і послуг в різних бізнес-нішах і напрацювали міцні ділові контакти із суміжними організаціями та партнерами (друкарнями, постачальниками матеріалів для широкоформатного друку, іншими рекламними агенціями, службами логістики і компаніями, що обслуговують конструкції зовнішньої реклами).

Але найголовніше – наші фахівці точно знають, який з бігбордів в районі перетину Окружної дороги і проспекту Людвіга Свободи в Харкові буває затребуваний частіше за інші. Вони точно знають, на якій вулиці Одеси сітілайти «продають» товари і послуги ефективніше. Вони безпомилково дадуть відповідь на питання: «В якому районі Києва вигідніше повісити брандмауер?».

Крім того – і це може грунтовно впливати на ефективність кампанії – наші професіонали можуть безпомилково визначити ідеальне місце під розміщення Вашої зовнішньої реклами для максимально продуктивного «спілкування» з Вашою цільовою аудиторією. Вони без підготовки скажуть, що для Ваших цілей буде більш корисним:

  • Розмістити рекламу на пілларах на центральних площах міста або орендувати бігборди на під'їздах до аеропорту;
  • Викупити на місяць сотню сітілайтів навпроти продуктових супермаркетів або в рамках того ж бюджету замовити рекламу на призмах біля десятка місцевих автосалонів;
  • Розвісити троли біля входів в міські парки або обрати юніполи на розв'язках міжміських трас.

Перераховані вище фактори дозволяють нам з упевненістю пропонувати своїм клієнтам можливість розміщення зовнішньої реклами на самих КРАЩИХ НОСІЯХ України і з ОПТИМАЛЬНИМИ УМОВАМИ співпраці.

Звертайтеся до нас – і ми в найкоротші терміни розробимо під Вашу рекламну кампанію індивідуальну адресну програму з урахуванням всіх нюансів і особливостей Ваших маркетингових задач, а також допоможемо реалізувати Ваші медійні заходи за участю «наружки» (від етапу обговорення ідей – до моменту звіту про виконані роботи) швидко, без «головного болю» і з максимальним економічним ефектом!

Довіряйте рекламу професіоналам!

Ви – займаєтеся бізнесом або відпочиваєте
Ми – реалізуємо для вас прибуткову рекламну кампанію

Скільки часу ви витратите?

3-10 хвилин

зробити заявку і через 30 хвилин отримати аргументовану адресну програму

5-20 хвилин

затвердити адресну програму

15 хвилин

підписати договір (робота юриста)

5 хвилин

оплатити (робота бухгалтера)

Усі клопоти ми беремо на себе!

Зробіть запит на пропозицію прямо зараз:
або телефонуйте +38 (066) 470-24-45