Наші роботи

Галерея макетів для зовнішньої реклами (РА Антаріс, Київ, Україна)

Розробка дизайну для білборда (як, власне, і створення дієвої реклами для будь-яких засобів спілкування з цільовою аудиторією) – завдання дуже відповідальне. Адже від того, наскільки правильно побудовано рекламне звернення або оффер, безпосередньо залежать показники комунікативної ефективності будь-якої медійної кампанії. Поставте хоч тисячу бігбордів, розмістіть конструкції в найкращих місцях... Але! Якщо Ваше рекламне звернення не розповідає потенційним клієнтам про Ваш товар або послугу в вигідному для Вас світлі, якщо не повідомляє важливу інформацію і не сприяє формуванню в аудиторії бажаної для Вас точки зору (або і зовсім залишається непоміченим) – вплив такої реклами на динаміку показників в Вашому бізнесі буде мінімальним
Агенція зовнішньої реклами Антаріс – команда професіоналів, з якою Ваші кошти на просування товарів або послуг будуть працювати з максимальною віддачею. Наші фахівці:
  • Допоможуть Вам з генерацією ідей для інформаційного приводу; 
  • Підкажуть працюючі формулювання; 
  • Підберуть яскраві образи; 
  • «Упакують» елементи звернення в короткі, але ємні пропозиції; 
  • Грамотно з'єднають усі перераховані вище «деталі» в макет реклами для бігборда або будь-якого іншого outdoor-носія в кращих традиціях яскравого, переконливого, незабутнього дизайну.
На сторінці «Наші роботи» представлена ​​невелика частина дизайн-макетів для зовнішньої реклами з тих, що були створені фахівцями нашої агенції для рекламодавців компанії. Ми сподіваємося, що цих прикладів буде достатньо для того, щоб Ви могли зробити висновки щодо серйозності нашого підходу до справи і прийняли позитивне рішення стосовно спільної праці. Зателефонуйте або напишіть нам сьогодні – і вже на наступний день над вирішенням маркетингових завдань Вашого бізнесу будуть розмірковувати найкреативніші голови нашої агенції!

Довіряйте рекламу професіоналам!

Ви – займаєтеся бізнесом або відпочиваєте
Ми – реалізуємо для вас прибуткову рекламну кампанію

Скільки часу ви витратите?

3-10 хвилин

зробити заявку і через 30 хвилин отримати аргументовану адресну програму

5-20 хвилин

затвердити адресну програму

15 хвилин

підписати договір (робота юриста)

5 хвилин

оплатити (робота бухгалтера)

Усі клопоти ми беремо на себе!

Зробіть запит на пропозицію прямо зараз:
або телефонуйте +38 (066) 470-24-45